Feyenoord kan zich gaan opmaken voor de zilvervloot: ‘Drie spelers voor een vermogen de deur uit’

Er lijkt deze zomer bij Feyenoord veel te gaan gebeuren. Zo azen de heren Anis Hadj Moussa, Ayase Ueda en Givairo Read op een vertrek bij de Rotterdammers. Met dit nieuws pakt het Algemeen Dagblad vandaag uit.
Read staat al langere tijd in de nadrukkelijke belangstelling van de Europese top. Onder meer Bayern München en Manchester City volgen de 19-jarige rechtsachter op de voet, die een contract heeft tot medio 2029 bij de Stadionclub. De Duitsers plaatsen inmiddels wel een limiet van dertig miljoen euro op het prijskaartje van Read en willen pas verder praten zodra Feyenoord daalt in prijs, zo meldde de Duitse tak van Sky Sport eerder deze week.
Ook Hadj Moussa wordt al langere tijd in verband gebracht met clubs uit de traditionele top-6. Eerder werd de creatieve buitenspeler al gelinkt aan Benfica, Olympique Marseille en Sunderland. Daarmee heeft Hadj Moussa de clubs voor het uitkiezen komende zomer. Feyenoord kan echter, net als bij Read, hoog in de boom gaan zitten. De Algerijn beschikt namelijk over een contract tot medio 2030.
“Sterspelers maken zich op voor een zomers vertrek uit De Kuip”
Tot slot mikt ook Ueda op een zomervertrek uit de havenstad. De goalgetter van Feyenoord heeft zich bewezen in de Eredivisie en staat met 23 doelpunten op pole-position om topscorer van de Nederlandse competitie te worden. Hij geniet interesse van de Europese subtop en kan zich via het WK komende zomer in de kijker spelen van de grotere clubs. De 27-jarige Ueda ligt nog vast tot medio 2028.
The post Feyenoord kan zich gaan opmaken voor de zilvervloot: ‘Drie spelers voor een vermogen de deur uit’ appeared first on Voetbal4U.
