SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

‘PSV zet niet in op groot bedrag met verkoop van scorende spits’

Peter Bosz
kvinl/shutterstock

Jesper Uneken mag deze zomer vertrekken bij PSV. De 21-jarige spits heeft een goed seizoen achter de rug bij RKC Waalwijk waarmee hij zich in de belangstelling heeft gespeeld van verschillende clubs. Met dit nieuws pakt het Eindhovens Dagblad vandaag uit.

Onder meer ADO Den Haag, NAC Breda en Fortuna Sittard lonken naar de diensten van Uneken. NAC is gedegradeerd naar de Keuken Kampioen Divisie, maar zou graag de jonge spits aan de selectie toe te voegen. Ze lijken echter achter het net te vissen, want het ED weet te melden dat Uneken mikt op een vervolgstap in de Eredivisie.

Eerder informeerde ADO al bij PSV naar de beschikbaarheid van Uneken, terwijl ook Fortuna Sittard tot de gegadigden behoort. Bij de club uit Limburg beschikken er met Kaj Sierhuis en Paul Gladon twee spitsen over een aflopend contract. Verder zijn er ‘nog veel meer clubs’ die geïnformeerd hebben naar de diensten van Uneken.

“PSV vraagt niet de hoofdprijs voor Jesper Uneken (21)”

Deze zomer mag Uneken vertrekken bij PSV, waar hij nog een doorlopend contract heeft. ‘De verwachting is niet dat hij een mega-bedrag moet kosten, al zal PSV nog wel een beperkte vergoeding willen én een doorverkooppercentage in een verkoopcontract willen opnemen’, schrijft het ED. Op die manier is het voor PSV mogelijk om in de toekomst nog een transfersom te ontvangen, zodra Uneken bij zijn nieuwe ploeg goede prestaties levert.

The post ‘PSV zet niet in op groot bedrag met verkoop van scorende spits’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *