SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

‘Feyenoord richt vizier op zeventienjarige WK-revelatie’

Feyenoord Rotterdam voetbalclubFeyenoord zou zich deze zomer graag willen gaan versterken met de zeventienjarige middenvelder Gilberto Mora. Hij is momenteel met Mexico actief op het wereldkampioenschap. Met dit nieuws pakt het Italiaanse medium ‘Tuttosport’ vandaag uit.

Wel hebben de Rotterdammers te kampen met veel concurrentie in de strijd om zijn handtekening. Hij wordt gezien als een van de grootste talenten van het Noord-Amerikaanse land. De 17-jarige aanvallende middenvelder van Club Tijuana speelde al acht interlands voor Mexico en is de jongste doelpuntenmaker ooit in de Mexicaanse competitie. De groeibriljant valt op door zijn spelinzicht en energie.

“Veel grote Europese clubs in de markt”

Naast Feyenoord zijn er echter meer kapers op de kust voor Mora. Volgens Tuttosport hebben FC Barcelona, Manchester United, Napoli en Sporting CP het talent op het oog. De waarde van de jongste WK-ganger wordt door Transfermarkt geschat op tien miljoen euro.

The post ‘Feyenoord richt vizier op zeventienjarige WK-revelatie’ appeared first on Voetbal4U.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *