‘Benfica meldt zich bij Ajax voor overbodige Josip Sutalo (25)’
Benfica zou deze zomer willen gaan uitpakken met de komst van Josip Sutalo. Met dit nieuws pakt het medium ‘CNN’ vandaag uit. Hij zou in Portugal de opvolger moeten gaan worden van Antonio Silva die voor een vertrek staat bij de club.
De 22-jarige Silva, die donderdag nog op het veld stond bij Benfica tegen St. Gallen in de voorronde van de Europa League, lijkt spoedig naar Bournemouth te verkassen. Benfica wil snel handelen om het gat in de defensie op te vullen en daarvoor zou Sutalo nadrukkelijk in beeld zijn. Dat vertelt CNN-journalist Bruno Andrade tijdens een uitzending bij de omroep.
Meer details over de vermeende interesse van de Portugese topclub zijn nog niet bekend. Zo ook niet de prijs die Benfica bereid is om te betalen. Bij Ajax heeft Sutalo nog een tweejarig contract.
“Sutalo mag deze zomer weg bij Ajax”
Dat Ajax open lijkt te staan voor een vertrek van Sutalo, is al langer duidelijk. Woensdag meldde Voetbal International al dat de interesse in Sutalo ‘op gang’ komt. Sutalo verdient een groot salaris in Amsterdam en zijn vertrek zou ruimte kunnen maken voor inkomende transfers. Zo zou Ajax nadrukkelijke interesse hebben in de komst van WK-uitblinker Azzedine Ounahi. Ook is de club dicht bij de komst van Marc-André Ter Stegen en is de club al langer op zoek naar een verdedigende middenvelder.
The post ‘Benfica meldt zich bij Ajax voor overbodige Josip Sutalo (25)’ appeared first on Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.
