‘Jofre Torrents (19) op korte termijn speler van Ajax’

Ajax gaat zich op korte termijn versterken met Jofre Torrents. Met dit nieuws pakt het Spaanse medium ‘El Mundo Deportivo’ vandaag uit. Ze zouden de negentienjarige vleugelverdediger permanent gaan overnemen van FC Barcelona.
‘De transfer van de linksback naar Ajax zal naar verwachting binnen enkele uren officieel worden’, schrijft de Spaanse sportkrant maandagochtend. Torrents zou eigenlijk zondag gepresenteerd worden door de Amsterdammers, maar dit gebeurde niet, omdat Ajax in de Eredivisie speelde tegen PEC Zwolle (0-2).
Torrents moet bij Ajax de tweede linksback worden, achter de van AS Monaco overgekomen Caio Henrique. Die plek wordt momenteel nog ingenomen door Owen Wijndal, maar hij staat al langer op de nominatie om te vertrekken. Mocht Wijndal toch blijven in Amsterdam, dan is er ook een alternatief voor Ajax. Celta de Vigo wil de negentienjarige back namelijk huren.
Ajax zal Torrents definitief overnemen – en niet huren. Wel blijven de Catalanen in controle over zijn toekomst. Barcelona zou namelijk een optie tot koop hebben bedongen bij de transfer.
Torrents zou de zevende versterking zijn voor de eerste selectie van Ajax. Eerder wist technisch directeur Jordi Cruijff namelijk Caio Henrique, Daley Blind, Marcos Leonardo, Marc-André ter Stegen (huur), Tolu Arokodare (huur) en Julian Brandt te overtuigen van een overstap naar de recordkampioen van Nederland. De Amsterdammers zijn echter nog niet klaar op de transfermarkt. Mocht Mika Godts namelijk een transfer maken, dan wil Ajax zich versterken met minstens twee buitenspelers. Dat zei Ajax-trainer Míchel Sánchez na de wedstrijd van zondag. Ook is een nieuwe 6 welkom.
The post ‘Jofre Torrents (19) op korte termijn speler van Ajax’ appeared first on Voetbal4U.com Voetbalnieuws | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.
