SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

DONE DEAL: Lutsharel Geertruida meldt zich vandaag bij PSV

Philips Stadion Eindhoven
AerovistaLuchtfotografie/shutterstock

Lutsharel Geertruida mag zich bijna speler van PSV noemen. De 26-jarige verdediger zal vandaag medisch worden gekeurd door de Eindhovenaren en wanneer hij deze met succes zal hebben doorstaan een contract ondertekenen.

Ze gaan hem huren van RB Leipzig. Het transferakkoord hing al enkele dagen in de lucht en zal spoedig definitief worden gemaakt door de clubs, al moet er vanuit Leipzig nog wel formaal een klap op worden gegeven. In de huurdeal wordt volgens de laatste berichten een niet-verplichte optie tot koop van vijftien miljoen euro opgenomen.

De keuze van Geertruida voor PSV maakt een hoop los bij een deel van de achterban van zijn oude liefde Feyenoord. In een reactie op de vele kritiek op social media, liet de 26-jarige verdediger weten dat ‘de echte waarheid snel naar buiten zal komen’.

“Feyenoord en Ajax grijpen mis”

Feyenoord en Ajax waren ook in de markt om Geertruida over te nemen van Leipzig. De 21-voudig international, die vorig seizoen op huurbasis voor Sunderland speelde, wordt na Sven Mijnans, Kodai Sano en Filip Kostic de vierde zomerversterking van PSV.

The post DONE DEAL: Lutsharel Geertruida meldt zich vandaag bij PSV appeared first on Voetbal4U.com | Transfers, Eredivisie & Internationaal voetbal |.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *