Grote kritiek op Marcos Leonardo (23): ‘Hij kan echt niets. Het is absurd’

De heren Andy van der Meijde en Wilfred Genee zijn eensgezind over de Ajax-aankoop Marcos Leonardo. Ze zijn namelijk van mening dat hij ou niet bepaald een aanwinst is voor de Amsterdammers. Genee vindt het zelfs verbijsterend dat ze twintig miljoen euro voor hem hebben betaald.
Rondom de topper tussen Ajax en PSV (1-3) gingen Van der Meijde, Genee en oud-voetballer Leo Koswal met elkaar in gesprek over het duel. De wedstrijd werd samen op de bank bekeken, waarna de invalbeurt van Ajax-spits Leonardo ter sprake kwam. Leonardo is de duurste zomeraanwinst van Jordi Cruijff. Hij kwam voor een bedrag van ongeveer twintig miljoen euro over naar Amsterdam.
“Hij kan helemaal niks”, is de conclusie van Genee. “Het is verbijsterend dat je zo’n speler haalt. Je gaat op zo’n leeftijd toch ook al niet in de woestijn voetballen? Dat kan toch helemaal niet. Je ziet toch dat deze man helemaal niets kan. Toen hij het veld in kwam, viel ook alles weg. Ik vind het echt een miskoop!”
“Een veel te hoge transfersom”
Andy van der Meijde is het volledig eens met zijn collega-analist. De voormalig rechtsbuiten vindt het een onverklaarbare keuze van Cruijff om Leonardo voor zo’n transfersom binnen te halen: “Hij kan echt niets. Dit is een paniekaankoop! Even snel, twintig miljoen: spits kopen. Tolu moet blijven staan. Dat Leonardo erin kwam, is echt absurd.”
The post Grote kritiek op Marcos Leonardo (23): ‘Hij kan echt niets. Het is absurd’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.
