SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

Daan Rots onder de indruk van Ajax-speler: ‘Een heel groot talent’

Daan Rots, aanvaller van FC Twente heeft zich lovend uitgelaten over de jonge Ajax-speler Abdellah Ouazane. Hij ontving veel lof voor zijn invalbeurt tegen Fortuna Sittard (1-5) afgelopen zaterdag. Dat ontgaat ook andere spelers uit de Eredivisie niet, vertelt Rots bij Goedemorgen Eredivisie.

De Twentenaar begint over het moment dat hij Ouazane live in actie zag bij De Graafschap – Jong Ajax, in de Keuken Kampioen Divisie vorig jaar. “De Graafschap won, maar het was wel een beetje een onemanshow. Je zag aan hem dat hij toe was aan een vervolgstap, aan een hoger niveau.”

Rots vertelt hoe Ouazane bijvoorbeeld hoe hij twee spelers voorbij liep. “Toen was hij zestien… Hij heeft wel écht kwaliteiten. Je wil gewoon een Ajax zien zoals ze dat vroeger hadden, met zelfopgeleide jongens. Dat is nu niet echt aan de hand.”

Hoewel er lof is voor Ouazane, nemen Andries Jonker en Rots het ook op voor Oliver Edvardsen, die in de eerste helft op het veld stond. “Het is wel een werker rondom Julian Brandt. Daardoor kan Brandt wel gedijen”, vertelt Jonker.

“Fan van Abdellah Ouazane”

Rots gaat daarop in. “Dat ziet niet iedereen. Iedereen denkt: ‘De speler moet opgesteld worden die drie scharen doet’. Als je echt verstand hebt van voetbal, zoals de trainer van Ajax, dan snap je: als je op de nummer tien-positie een hele creatieve speler hebt, kun je op de zijkant beter een taakbewuste speler hebben. Dat ziet de trainer van Ajax wel en heel veel Ajax-spelers niet. Zij zien die Ouazane heel graag, maar je moet natuurlijk afwegen wat het beste is voor je elftal.”

The post Daan Rots onder de indruk van Ajax-speler: ‘Een heel groot talent’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *