SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

Zomerse Ajax-aankoop (34) door de mangel: ‘Hij is een schijthuis en een slapjanus’

Ajax Logo
JanvanDasler/shutterstock

Sportjournalist Valentijn Driessen heeft uitgehaald naar de nieuwe Ajax-doelman Marc-André ter Stegen. Hij zegt namelijk te snappen waarom de 34-jarige doelman de laatste jaren niet meer onder de lat stond bij het nationale elftal van Duitsland. Verder noemt hij Ter Stegen ook een ‘schijthuis’ en een ‘slapjanus’.

“Ik moet je eerlijk zeggen, ik vind het niet zo’n overtreding dat je hem zou moeten afkeuren”, begint Driessen zijn analyse in de podcast Kick-off van De Telegraaf als hij spreekt over de afgekeurde eerste goal van Oranje. “Ik ben verschrikkelijk tegen het spel waarbij je drie verdedigers van twee meter rond een keeper zet. Als daar tegenwoordig alle doelpunten uit gemaakt worden, dan vind ik voetbal een heel stuk minder leuk worden.”

Hoewel Driessen zich in de beslissing rond de afgekeurde goal kan vinden, haalt hij wel uit naar Duitsland- en Ajax-doelman Ter Stegen. “Het neemt niet weg dat onze vriend Ter Stegen een schijthuis is. Werkelijk waar, die durft er gewoon niet uit te komen. Hij probeert dan te stompen, maar hij heeft volgens mij één keer raak gestompt. Het is een slapjanus.” Daar is Mike Verweij het niet helemaal mee eens. “Hij keepte wel heel erg goed, vond ik.”

“Manuel Neuer is klasse beter”

Driessen gaat een stapje verder en stelt dat hij het logisch vindt dat Ter Stegen de afgelopen jaren niet onder de lat stond bij Die Mannschaft. “Ik begrijp heel goed dat Manuel Neuer al die tijd eerste keeper van Duitsland is geweest. Die is een klasse beter”, zo vertelt de journalist van De Telegraaf stellig aan tafel.

“Vroeger, heel lang geleden, was het zo dat keepers beschermd waren in de vijf meter”, haakt Verweij wederom in. “Dat is toen afgeschaft, maar misschien is het wel weer verstandig om in te voeren. Dan krijg je niet dat gekke gedrag en dan krijg je ook niet die discussie. Als zo’n overtreding op het middenveld plaatsvindt en helemaal als Bas Nijhuis fluit, dan is het doorvoetballen. Dan moet je het ook zo beoordelen en dan is het belachelijk dat deze goal wordt afgekeurd.”

The post Zomerse Ajax-aankoop (34) door de mangel: ‘Hij is een schijthuis en een slapjanus’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *