SportweddenRSS

Wedden op sport, online bookmakers, voetbalnieuws en meer!

Veel groeikansen voor Oranje: ‘Dat gaat een hele goede speler worden’

Nederlands elftal
charnsitr/shutterstock

Voormalig voetballer en huidig analist Theo Janssen is benieuwd wat Oranje de komende jaren kan laten zien op het grote toneel. Hij bespreekt samen met oud-FC Twente-speler Youri Mulder de nieuwe lichting die op moet gaan staan onder bondscoach Xavi.

“Ik denk dat we bij Oranje absolute kwaliteit missen. Van Bommel gáát een hele goede speler worden, met de nadruk op gaat. Summerville is heel erg belangrijk voor ons en gaat normaal gesproken een veel betere speler nog worden”, opent Janssen bij de NOS.

Na de buitenspelers, behandelt Janssen de aanvallers. “In de spits hebben we twee spelers die okay zijn. Top Eredivisie. Maar we zijn niet absoluut top voorin. We hebben goede spelers, die nog geen absolute top zijn”, vindt Janssen.

Youri Mulder vraagt zich af of Summerville in het Midden-Oosten zich wel kan ontwikkelen: “Je hebt daar wel minder weerstand dan dat je elke week twee topwedstrijden speelt in de Premier League.” Janssen: “Mensen die daar gewerkt hebben menen wel te weten dat het niveau niet zo slecht is als wij denken.”

“De zandbak”

Mulder: “De intensiteit is minder, want het is ook warmer natuurlijk. Maar je kunt het ook zo uitleggen: Je wordt veel minder belast, hebt minder topwedstrijden, dus dan kun je voor het Nederlands elftal misschien wel top zijn”, zegt hij met een lach. “Summerville is goed geweest, en Reijnders is ook goed geweest en zij spelen beide in de zandbak.”

The post Veel groeikansen voor Oranje: ‘Dat gaat een hele goede speler worden’ appeared first on Voetbal4U.com | Het laatste voetbalnieuws, transfers & uitslagen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *